- WIDEOKONFERENCJA -
BÓG NASZ JEDEN JEST
Zarezerwuj miejsce na wideokonferencji - BEZPŁATNIE!

Sobota, 5 grudnia

godz. 18:00 - 19:00
** Otrzymasz na swoją skrzynkę link do wideokonferencji **
Z pewnością jedną z najważniejszych biblijnych doktryn jest nauka o Bogu. Żyd. 11:6 mówi: „A bez wiary nie można podobać się Bogu; albowiem ten, co przystępuje do Boga, wierzyć musi, że jest Bóg, a że nagrodę daje tym, którzy go szukają”.

Istnienie inteligentnego Stwórcy jest dla nas doskonale widoczne w całym świecie. Doskonałość Jego stworzenia jest widoczna w budowie i możliwościach ludzkiego ciała i umysłu, jak również w pięknie i harmonii działania praw natury wokół nas. To właśnie tego Stwórcę, naszego Boga, instynktownie czcimy i wielbimy.

Istnieje jednak wielkie zamieszanie w kwestii zrozumienia Boga. Czy Bóg jest jeden, dwóch, a może trzech? W pogańskich religiach występuje niezliczona mnogość bogów. Dla nas największym autorytetem w kwestii wiary jest Pismo Święte – a w nim czytamy: „Słuchajże Izraelu: Pan, Bóg nasz, Pan jeden jest” (5 Mojż. 6:4). Czyli Bóg jest JEDEN. Co to dokładnie oznacza? Zagadnienie to postaramy się przejrzyście omówić na najbliższej wideokonferencji.
Wielu chrześcijan zadaje sobie pytania na temat istoty Boga:
  • Czy Bóg jest jeden?
  • ​Co o Bogu mówi Biblia?
  • Jak ma na imię Bóg – Stwórca wszystkich rzeczy?
Odpowiedzi na te pytania poszukamy
w Piśmie Świętym podczas naszego spotkania.
Czy Bóg jest jeden?
Co o Bogu mówi Biblia?
 Jak ma na imię Bóg?
Jeżeli Twoim pragnieniem jest uzyskanie odpowiedzi na powyższe pytania, to zapraszam Cię do udziału w naszej wideokonferencji.
Prowadzący wideokonferencję
Witam serdecznie!

Nazywam się Adam Marczewski i od ponad trzydziestu lat czytam oraz analizuję Słowo Boże, gdyż uznaję je jako objawienie prawdy pochodzącej od Boga. Jestem przekonany, że Bóg jest dobry i pragnie naszego zbawienia, dlatego wierzę, że Słowo Boże zawiera zupełną wiedzę na każdy temat potrzebny nam do tego celu.

Adam Marczewski
Spotkanie biblijne
BÓG NASZ JEDEN JEST
Do rozpoczęcia konferencji pozostało:
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
2018-2020 © Uwierz Bogu. All rights reserved