przykładowy opis

Zapisz mnie również na poniższe listy:
- WIDEOKONFERENCJA -
CO DZIEJE SIĘ
Z CZŁOWIEKIEM PO ŚMIERCI?
Zarezerwuj miejsce na wideokonferencji - BEZPŁATNIE!

Niedziela, 7 listopada

godz. 18:00 - 19:00
** Otrzymasz na swoją skrzynkę link do wideokonferencji **
Gdy wpiszemy w przeglądarce pytanie „Co się dzieje po śmierci?”, otrzymamy ponad 20 milionów odpowiedzi, a wiele z nich będzie skrajnie różnych. Znajdziemy zarówno myśli, że po śmierci nie ma niczego, ciało się rozkłada i kończy się istnienie człowieka, jak i sugestie, że śmierć to dopiero początek lepszego życia.
Wiele religii podtrzymuje w swoich wyznawcach wiarę, że po śmierci będą żyć w lepszym miejscu niż nasza ziemia. Wielu chrześcijan wierzy w to, że dusze dobrych ludzi po śmierci trafiają do nieba, trochę gorszych do czyśćca, a najgorszych do piekła. Czy jednak taki pogląd jest logiczny, pocieszający i zgodny z wizją Boga, w którą chce się wierzyć?
Może więc warto zastanowić się, co Biblia - Słowo Boga - mówi na następujące tematy:
  • Jaki jest stan człowieka po śmierci?
  • Czy śmierć jest wieczna?
  • Czy "po tamtej stronie" czeka nas nagroda lub kara za to, jak żyjemy dziś?
Jeżeli Twoim pragnieniem jest poznanie odpowiedzi Pisma Świętego na te pytania, to zapraszamy Cię serdecznie na organizowane przez nas spotkanie online.
Jaki jest stan człowieka po śmierci?
Czy śmierć jest wieczna?
Czy po śmierci czeka nagroda lub kara?
Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu i zadawania pytań, na które postaram się odpowiedzieć po zakończonym wykładzie.
Prowadzący wideokonferencję
Drogi Internauto!
Nazywam się Jan Ryl i od blisko czterdziestu lat badam Pismo Święte, znajdując w nim odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące życia, śmierci i nadziei zmartwychwstania. Podczas mojej pracy ewangelizacyjnej staram się dzielić tą wiedzą i nadzieją z innymi ludźmi znajdującymi się w różnych trudnych sytuacjach życiowych i pragnącymi usłyszeć odpowiedzi, jakich na ich pytania i wątpliwości udziela Bóg poprzez swoje Słowo.
Jan Ryl
CO DZIEJE SIĘ Z CZŁOWIEKIEM PO ŚMIERCI?
Do rozpoczęcia konferencji pozostało:
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
2018-2021 © Uwierz Bogu. All rights reserved