- WIDEOKONFERENCJA -
Dlaczego kochający Bóg
dozwala na klęski?
Zarezerwuj miejsce na wideokonferencji - BEZPŁATNIE!

Sobota, 25 lipca

godz. 18:00 - 19:00
** Otrzymasz na swoją skrzynkę link do wideokonferencji **
Żyjemy w czasie, gdy często zdarzają się katastrofy i klęski żywiołowe. Dodatkowo ludzi dotykają liczne choroby, cierpienia, kłopoty, smutki, stopniowe umieranie i ostatecznie sama śmierć. Wielu ludzi zastanawia się nad tym i pyta: 
 „Dlaczego Bóg temu nie zapobiegł?”, „Dlaczego na to dozwolił?”, „Dlaczego Bóg to zrobił?” albo „Gdzie był Pan Bóg, kiedy wydarzyła się ta lub inna tragedia?”. Pytania te zawierają w sobie pewne oskarżenia wobec Boga. Czy można zgodzić się z takim zrozumieniem tego tematu?
Celem naszego wykładu będzie odpowiedź na te pytania poprzez rozważenie następujących zagadnień:
  • Jaką istotą był człowiek stworzony na „obraz i podobieństwo Boga” i w jakich warunkach Bóg go umieścił?
  • Przed czym Bóg ostrzegł człowieka, jak go pouczył? Jakiej następnie poddał go próbie i z jakim skutkiem? Jaki to ma związek z obecnie przeżywanymi nieszczęściami?
  • W jaki sposób Bóg okazał swoją miłość do człowieka? Jaką szansę da mu, by mógł odzyskać swój utracony, doskonały stan i jaką przyszłość zamierza mu zaoferować?
Na te pytania poznasz odpowiedź już 25 lipca na wideokonferencji.
Jaką istotą był człowiek stworzony na „obraz i podobieństwo Boga” i w jakich warunkach Bóg go umieścił?
Przed czym Bóg ostrzegł człowieka, jak go pouczył? Jakiej następnie poddał go próbie i z jakim skutkiem? Jaki to ma związek z obecnie przeżywanymi nieszczęściami?
W jaki sposób Bóg okazał swoją miłość do człowieka? Jaką szansę da mu, by mógł odzyskać swój utracony, doskonały stan i jaką przyszłość zamierza mu zaoferować?
Jeżeli Twoim pragnieniem jest uzyskanie odpowiedzi Słowa Bożego na powyższe pytania, to zapraszam Cię serdecznie na organizowane przez nas spotkanie online. 
Prowadzący wideokonferencję

Drogi Internauto!

Nazywam się Paweł Piętka i od ponad 30 lat żywo interesuję się zagadnieniami biblijnymi. Do podjęcia tematu: „Dlaczego kochający Bóg dozwala na klęski” zainspirowały mnie ostatnie wydarzenia związane z pandemią, które dotknęły nas wszystkich w większym bądź mniejszym stopniu, a także pogarszające się coraz bardziej warunki życia człowieka na ziemi związane ze zmianami klimatycznymi, zanieczyszczeniem środowiska, a przede wszystkim postępującym upadkiem moralnym, religijnym i fizycznym społeczeństwa ludzkiego. Są one zapowiedzią kolejnych, jeszcze większych kataklizmów i niepowodzeń, jakie ściąga na siebie człowiek, postępując w ten sposób. 

Wszystkie myśli związane z tym tematem będę opierał na Słowie Bożym i udowadniał myślami stąd pochodzącymi. Serdecznie zapraszam do wspólnego rozważenia proponowanego tematu.

Paweł Piętka
Dlaczego kochający Bóg
dozwala na klęski?
Do rozpoczęcia konferencji pozostało:
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
2018-2020 © Uwierz Bogu. All rights reserved